Проектування камінів

У нашому розпорядженні є достатньо великий асортимент готових камінів вітчизняного та закордонного виробництва. Проте для найвибагливіших клієнтів, які бажають отримати унікальний виріб, компанія LUCHESK пропонує розробити індивідуальний проект каміна.

Перелік етапів робіт, які проводяться для виконання спецзамовлення:

Співбесіда та консультації

Бажаючим мати унікальний камін ми приділяємо багато уваги, щоб дізнатись про власні вподобання замовника щодо стилю, форми, матеріалу та обладнання.

Менеджери салону ознайомлюють замовника зі зразками матеріалів, надають консультації та практичні поради щодо вибору обладнання.

Виїзд фахівця на об'єкт будівництва

Виїзд здійснюється для огляду місця розташування каміна та проведення усіх необхідних замірів. До початку проектування надається консультація, щодо пожежної безпеки, особливостей розміщення та функціонування каміна. Особлива увага приділяється параметрам димоходу та організації притоку повітря ззовні для правильного функціонування каміна. За наявності порушень або недотримання вимог для встановлення каміна надаються рекомендації для їх усунення.

Ескіз каміна

Беручи до уваги побажання замовника та на основі технічних вхідних даних (лист огляду, план будинку) розпочинається перший етап проектування - створення ескізу каміна.

Ескіз дозволяє сформувати достатньо чітку уяву про майбутній камін, завчасно внести зміни та доповнення ще до початку проектних робіт. Декілька варіантів графічних зображень дозволяють остаточно визначитись з його основною концепцією.

Проектування

При розробці креслення враховуються особливості будови каміна, технічні властивості обладнання та матеріалів, що будуть у ньому застосовуватись. Готове креслення каміна погоджується із замовником та передається на виробництво для розрахунку вартості облицювання чи його окремих елементів.

Кошторис

Завершальним етапом проектування є розрахунок вартості каміна, що включає вартість облицювання, камінної топки, усіх необхідних матеріалів для встановлення, а також вартість монтажних робіт та додаткових послуг. Лише на цьому етапі робіт можна визначити остаточну повну вартість каміна, який виготовляється за індивідуальним проектом.

Отож, якщо ви маєте бажання зробити унікальний, авторський камін — звертайтесь до наших кваліфікованих працівників щоб отримати попередню консультацію. Первинну інформацію ви можете також надіслати нам на електронну пошту.